NA ZIMĘ OBCINAMY CENY O POŁOWE!

ulotka Vadera d1

Więcej informacji na naszym facebooku – zapraszamy!!!

VADERA na urlopie

Szanowni Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniach 21.06-25.06.2014 Gabinet w Smochowicach będzie ZAMKNIĘTY z powodu przerwy urlopowej.

Wszystkich bardzo niecierpliwych i obrośniętych futerkiem zapraszamy do naszego drugiego salonu w Tarnowie Podgórnym, ul. Rokietnicka 9.
Zapisy pod numerem 732-929-532

chihuahua-in-yellow-outfit

Nowy salon w Tarnowie Podgórnym

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego nowego salonu w Tarnowie Podgórnym. Mieści się on na ul. Rokietnickiej 9.

Zapisy telefoniczne przyjmujemy pod numerem: 732-929-532

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Polecamy portal dla miłośników psów: PodajLape.pl

Portal psów rasowych podajlape.pl                                         www.specjalista.info.pl - najlepsi specjaliści w zasięgu ręki

NOWA USŁUGA!! VADeROprzypominajka

W codzinnej gonitwie z czasem i  walce z natłokiem obowiązków, zdarza się, że nasi Milusińscy trafiają na sam koniec listy „spraw do załatwienia”. W związku z tym, postanowiliśmy wyjść Państwu na przeciw i wprowadziliśmy całkiem nową usługę - VADeROprzypominajkę!

Jest ona całkowicie DARMOWA i niezobowiązująca. W ustalonych wspólnie z Państwem odstępach czasowych, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby naszego Futrzaka, będziemy Państwa informować drogą SMS-ową o tym, ze piesek nie może się już doczekać kolejnej wizyty w gabinecie VADeRA:)

     Cartoon dog

Państwu odchodzi problem z głowy, a Pupil jest zawsze zadbany i zdrowy!

 

Zdobyliśmy nagrodę na wystawie w Bydgoszczy:)

Z dumą informujemy, że w minioną niedzielę nasza Klientka – suczka Luka, rasy jack russell terrier, uczestniczyła w wystawie zorganizowanej w Bydgoszczy. Osiągnęła wynik najlepszego szczenięcia w rasie i wybitnie obiecującą ocenę w klasie baby. Dla nas to olbrzymia przyjemność, że gabinet VADeRA mógł zająć się fryzurą małej debiutantki.

Od właścicielki pieska- Pani Edyty oczekujemy na fotki i serdecznie pozdrawiamy!

Na zdjęciu szpic pomorski -szczeniak Puszek, również szykowany przez gabinet VADeRA na  niedzielną wystawę w Bydgoszczy. Czekamy na wieści jak poszło i równie ciepło pozdrawiamy!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zimowe kąpiele

Zima daje się we znaki i jej końca nie widać… właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych włochatych Klientów! Proponujemy aromatyczne kąpiele z odżywianiem, które fantastycznie regenerują sierść zniszczoną o tej porze roku. W pakiecie obok kąpieli mieszczą się: wyczesywanie uporczywych kołtunów oraz fryzjerskie wyprawki, co w rezultacie sprawia, że Wasz Pupil nabierze wyjątkowo pięknej formy. Dzięki takim zabiegom możne spokojnie przezimować i wyczekać do wiosennego gruntownego strzyżenia. Więcej informacji pod numerem telefonu 796-127-287 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
pies_w_kapieli fleswz

Nowy adres

Z myślą o zadowoleniu naszych Klientów i zmaksymalizowaniu ich komfortu, postanowiliśmy stworzyć nowy, komfortowy salon na 80m2 powierzchni prawdziwego Psiego SPA!

Od 1 września 2012 gabinet przeniesiony
z ul. Lęborskiej 47a na ul. Kościerzyńską 9

Karta rabatowa

Wprowadziliśmy w naszej ofercie kartę rabatową. od pierwszej wizyty – 5. usługa 50%, 10. usługa GRATIS!

Nowości w ofercie

Posiadamy w sprzedaży innowacyjną linię pielegnacyjną BOTANIQA - kosmetyki w 100% naturalne, pozbawione kolorantów, sylikonów i parabenów oraz pochodnych ropy naftowej, o zniewalających zapachach. POLECAMY!
503347695822418496_MDInYkV0