Powody, dla których warto korzystać z profesjonalnej pielęgnacji zwierząt w Gabinecie VADeRA:

  1. SuniPielęgnacja psów to bardzo przyjemne zajęcie, wymaga jednak znajomości tematu, profesjonalnego sprzętu i kosmetyków oraz komfortowych warunków. Zrozumiałe jest, że Właściciele nie mają umiejętności groomerskich ani odpowiednich akcesoriów do pracy. Stąd tak ważne jest, by Twoim pupilem zajął się dobry psi fryzjer Poznań.
  2. Stosowanie ludzkich kosmetyków jest bardzo niewskazane, może pogorszyć stan skóry i włosów oraz ogólny stan zdrowia naszego futrzaka.
  3. Bez-nazwy-1Zaproszenie groomera do psiego domu również łączy się z kilkoma zagrożeniami. W dalszym ciągu do dyspozycji zostaje łazienka właściciela lub inne, wymagające późniejszego sprzątnięcia pomieszczenie. Mimo, iż groomer dysponuje swoim stołem i sprzętem, to pies na swoim terenie jest zdecydowanie trudniejszy we współpracy, co wydłuża czas zabiegu, a i efekt często pozostawia wiele do życzenia
  4. Można skorzystać również z pielęgnacji w domu groomera. Tutaj odchodzą problemy związane z troską o własną przestrzeń życiową, ale pojawiają się nowe w postaci dyskomfortu związanego z oczekiwaniem w czyimś domu lub mieszkaniu. Często takie miejsca są wyznaczone w pośpiechu, a sam grooming stanowi dodatkową pracę zarobkową, przez co traci na profesjonalizmie
  5.  Uznanie znajdzie również strzyżenie psów w lecznicy weterynaryjnej, gdzie za jednym razem zadbamy o zdrowie i urodę pupila. Niestety w takich miejscach brakuje odpowiednio przystosowanego, regulowanego stanowiska, a kąpiele są przeprowadzane np. w umywalce.Na dodatek w lecznicy często przebywają chore zwierzęta, a obcowanie z nimi może skończyć się chorobą własnego milusińskiego.

 

Nasz gabinet

Gabinet Psiej Urody „VADeRA” powstał z myślą o miłośnikach zwierząt, którzy pragną aby ich Pupil był zawsze zadbany i szczęśliwy, niezależnie od rasy, wielkości i pochodzenia.

Gabinet VADeRA jest w pełni przystosowanyy do świadczenia usług na najwyższym poziomie. W naszym klimatyzowanym lokalu, z komfortową poczekalnią dla Klientów, zaopatrzonym w kosmetyki i akcesoria dobrane z najwyższą pieczołowitością, zatroszczymy się o Małych i Dużych. Naszymi klientami są zarówno Psy, jak i Koty. Gabinet VADeRA to przestrzeń zaaranżowana dla maksymalnego komfortu czworonogów. Dysponujemy regulowanymi stołami i kąpieliskiem, przystosowanymi dla psów o masie do 150kg! Wyposażenie Gabinetu, sprzęt, kosmetyki oraz środki zapewniające czystość i higienę a także lata doświadczenia w pracy z psami są gwarancją satysfakcji wszystkich naszych Klientów!Bez-nazwy-5

 

Już od 5 lat pielęgnujemy Pieski z sąsiedztwa, z odległych zakątków Wielkopolski a nawet z zagranicy. Mamy wiernych Klientów z Francji, Niemiec i USA.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści- doświadczeni groomerzy- których łączy wspólna idea budowania nowej jakości na rynku pielęgnacji zwierząt. Stawiamy na ciągłe doskonalenie się i rozwój.Każdemu Futrzakowi poświęcamy tyle czasu i energii, aby stres związany z zabiegami pielęgnacyjnymi był jak najmniejszy. Nigdy nie podajemy środków uspokajających, a właścicieli niepewnych reakcji swojego ulubieńca przekonują efekty końcowe naszej pracy- bez farmakologii i przemocy.

DSC3000-2-300x207

Dbamy o każdy szczegół-zależy nam, aby przestrzeń, na której wykonujemy usługi była przyjazna dla Zwierzaków oraz komfortowa dla ich właścicieli. Takie udogodnienia jak oddzielny salonik, w którym Klienci mogą zrobić zakupy  dla swoich Milusińskich oraz zrelaksować się w oczekiwaniu na swojego pupila przy filiżance kawy, czy chociażby łazienka wyłącznie do ich dyspozycji są elementami naszej filozofii.