Powody, dla których warto korzystać z profesjonalnej pielęgnacji zwierząt w Gabinecie VADeRA:

  1. SuniPielęgnacja psów to bardzo przyjemne zajęcie, wymaga jednak znajomości tematu, profesjonalnego sprzętu i kosmetyków oraz komfortowych warunków. Zrozumiałe jest, że Właściciele nie mają umiejętności groomerskich ani odpowiednich akcesoriów do pracy.
  2. Stosowanie ludzkich kosmetyków jest bardzo niewskazane, może pogorszyć stan skóry i włosów oraz ogólny stan zdrowia naszego futrzaka.
  3. Bez-nazwy-1Zaproszenie groomera do psiego domu również łączy się z kilkoma zagrożeniami. W dalszym ciągu do dyspozycji zostaje łazienka właściciela lub inne, wymagające późniejszego sprzątnięcia pomieszczenie. Mimo, iż groomer dysponuje swoim stołem i sprzętem, to pies na swoim terenie jest zdecydowanie trudniejszy we współpracy, co wydłuża czas zabiegu, a i efekt często pozostawia wiele do życzenia
  4. Można skorzystać również z pielęgnacji w domu groomera. Tutaj odchodzą problemy związane z troską o własną przestrzeń życiową, ale pojawiają się nowe w postaci dyskomfortu związanego z oczekiwaniem w czyimś domu lub mieszkaniu. Często takie miejsca są wyznaczone w pośpiechu, a sam grooming stanowi dodatkową pracę zarobkową, przez co traci na profesjonalizmie
  5.  Uznanie znajdzie również strzyżenie psów w lecznicy weterynaryjnej, gdzie za jednym razem zadbamy o zdrowie i urodę pupila. Niestety w takich miejscach brakuje odpowiednio przystosowanego, regulowanego stanowiska, a kąpiele są przeprowadzane np. w umywalce.Na dodatek w lecznicy często przebywają chore zwierzęta, a obcowanie z nimi może skończyć się chorobą własnego milusińskiego.

 

Nasz gabinet

Gabinet Psiej Urody „VADeRA” powstał z myślą o miłośnikach zwierząt, którzy pragną aby ich Pupil był zawsze zadbany i szczęśliwy, niezależnie od rasy, wielkości i pochodzenia.

Gabinet VADeRA jest w pełni przystosowanyy do świadczenia usług na najwyższym poziomie. W naszym klimatyzowanym lokalu, z komfortową poczekalnią dla Klientów, zaopatrzonym w kosmetyki i akcesoria dobrane z najwyższą pieczołowitością, zatroszczymy się o Małych i Dużych. Naszymi klientami są zarówno Psy, jak i Koty. Gabinet VADeRA to przestrzeń zaaranżowana dla maksymalnego komfortu czworonogów. Dysponujemy regulowanymi stołami i kąpieliskiem, przystosowanymi dla psów o masie do 150kg! Wyposażenie Gabinetu, sprzęt, kosmetyki oraz środki zapewniające czystość i higienę a także lata doświadczenia w pracy z psami są gwarancją satysfakcji wszystkich naszych Klientów!Bez-nazwy-5

 

Już od 5 lat pielęgnujemy Pieski z sąsiedztwa, z odległych zakątków Wielkopolski a nawet z zagranicy. Mamy wiernych Klientów z Francji, Niemiec i USA.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści- doświadczeni groomerzy- których łączy wspólna idea budowania nowej jakości na rynku pielęgnacji zwierząt. Stawiamy na ciągłe doskonalenie się i rozwój.Każdemu Futrzakowi poświęcamy tyle czasu i energii, aby stres związany z zabiegami pielęgnacyjnymi był jak najmniejszy. Nigdy nie podajemy środków uspokajających, a właścicieli niepewnych reakcji swojego ulubieńca przekonują efekty końcowe naszej pracy- bez farmakologii i przemocy.

DSC3000-2-300x207

Dbamy o każdy szczegół-zależy nam, aby przestrzeń, na której wykonujemy usługi była przyjazna dla Zwierzaków oraz komfortowa dla ich właścicieli. Takie udogodnienia jak oddzielny salonik, w którym Klienci mogą zrobić zakupy  dla swoich Milusińskich oraz zrelaksować się w oczekiwaniu na swojego pupila przy filiżance kawy, czy chociażby łazienka wyłącznie do ich dyspozycji są elementami naszej filozofii.

W 2014 roku nastąpiło otwarcie naszej filii w Tarnowie Podgórnym- była to odpowiedź na rosnące potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy jedyną marka na wielkopolskim rynku posiadającą dwa lokale pod wspólnym szyldem.